PROFI DEPOT | TR

Zanaatkarlar için profesyonel hizmet

Zanaatkarlar için yüksek kaliteli ürünler ve büyük müşteriler için hizmetler - PROFI DEPOT profesyonellerin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya getiriyor.

Bir işletme olarak, geniş bir uzman ürün yelpazesinden, finansal avantajlardan, satın alma hizmetlerinden ve bir teklifin hazırlanmasından sipariş işlemine kadar sizi destekleyecek kişisel bir irtibat kişisinden yararlanabilirsiniz.

İster inşaat malzemeleri satın almak, ister alet kiralamak veya BAUHAUS'ta teslimat ve ödeme ile ilgili hizmetleri kullanmak isteyin - PROFI DEPOT sizi bekliyor.

Bir bakışta tüccarlar için avantajlar

Kişisel irtibatınız

Ticaret ve iş dünyası için her şey tek elden - Eğitimli uzman danışmanlarımız size uzman desteği sağlamak için hazırdır.

Hesaptan satın alma

PLUS CARD ile hesabınıza bizden kolayca satın alabilirsiniz. Fatura ya toplu fatura olarak ya da münferit fatura olarak düzenlenir.

Bireysel toplu fiyatlar

Kişisel irtibat kişinize koşulları sormanız ve bireysel teklifinizi almanız yeterlidir.

Ekstra müşteri ücretlendirme bölgesi

Hızlı ve rahat bir şekilde yükleyin! Uzman danışmanlarımız tüm ürünleri yüklemeye hazır halde kapalı mal reyonlarına getirecektir. Alternatif olarak, ürünlerinizi uzman merkezlerimizden birinin DRIVE-IN ARENA'sından teslim alabilirsiniz: Gir, yükle, çık.

Telefonla sipariş

İhtiyacınız olan ürünleri yerinde aramak için zamanınız yok mu? Bizden telefonla kolayca ürün sipariş edebilir veya rezerve edebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri sizin için güvenilir bir şekilde sağlayacağız.

Kamyon veya vinçli kamyon ile bağlayıcı teslimat hizmeti

Bugün sipariş edildi - yarın teslim edilecek! BAUHAUS'tan sipariş edilen ürünleri zamanında gerekli yere teslim ediyoruz - şantiyeye bile.

30 gün iade garantisi

Satın aldıktan sonraki dört hafta içinde, orijinal ambalajında ve hasarsız olan ürünleri iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

PLUS CARD ile %10 nakit iadesi

Yıllık birikmiş cironuz en az 5.000 Euro ise, hesabınızdaki birikmiş tutarın %10'unu alacaksınız. Ayrıca çalışanlarınız için kolayca ek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

PROFI DEPOT ile en yakın uzmanlık merkezine giden yol

PROFI DEPOT

PROFESYONELLERDEN PROFESYONELLER IÇIN ÜRÜN VE HIZMETLER

Zanaatkarlar ve esnaflar PROFI DEPOT ile BAUHAUS Uzmanlık Merkezi'nde özel hizmetler bulacaklar. Burada özel bir uzmanlık yelpazesi, büyük miktarlar ve genişletilmiş ödeme ve iade hizmetleri bulacaksınız.

PROFI DEPOT