PROFI DEPOT | CS

Profesionální služby pro řemeslníky

Vysoce kvalitní výrobky pro řemeslníky a služby pro velké zákazníky - PROFI DEPOT nabízí vše, co profesionálové potřebují.

Jako firma můžete využít rozsáhlou nabídku specializovaných produktů, finanční výhody, nákupní služby a osobní kontaktní osobu, která vám bude nápomocna od přípravy nabídky až po zpracování objednávky.

Ať už chcete nakoupit stavební materiál, pronajmout si nářadí nebo využít služeb souvisejících s dodávkou a platbou u společnosti BAUHAUS - PROFI DEPOT na vás čeká.

Přehled výhod pro řemeslníky

Váš osobní kontakt

Vše z jednoho zdroje pro obchod a podnikání - naši vyškolení odborní poradci jsou vám k dispozici a poskytnou vám odbornou podporu.

Nákup na účet

U nás můžete snadno nakupovat na účet s kartou PLUS CARD. Faktura je vystavena buď jako souhrnná faktura, nebo jako individuální faktura.

Individuální velkoobchodní ceny

Stačí se zeptat osobního kontaktu na podmínky a získat individuální nabídku.

Extra zákaznická zóna

Nakládejte rychle a pohodlně! Naši odborní poradci vám přivezou všechny výrobky připravené k nakládce do krytých přepážek. Výrobky si můžete vyzvednout také v DRIVE-IN ARÉNĚ některého z našich specializovaných center: Přijeďte - naložte - odjeďte.

Objednávka po telefonu

Nemáte čas hledat potřebné produkty na místě? Produkty si u nás můžete snadno objednat nebo rezervovat telefonicky. Spolehlivě vám poskytneme požadované produkty.

Závazná dodávka nákladním autem nebo jeřábem

Objednáno dnes - doručeno zítra! Výrobky objednané u společnosti BAUHAUS dodáváme na požadované místo včas - dokonce i na staveniště.

30denní záruka vrácení zboží

Do čtyř týdnů od nákupu můžete vrátit nebo vyměnit výrobky, které jsou v původním obalu a nepoškozené.

10 % cashback s kartou PLUS CARD

Při kumulovaném ročním obratu alespoň 5 000 eur získáte 10 % z kumulované částky na účtu. A můžete snadno požádat o další karty pro své zaměstnance.

Cesta do nejbližšího specializovaného centra s PROFI DEPOTem

PROFI DEPOT

PRODUKTY A SLUŽBY OD PROFESIONÁLŮ PRO PROFESIONÁLY

Řemeslníci a živnostníci najdou ve specializovaném centru BAUHAUS s PROFI DEPOT speciální služby. Najdete zde speciální specializovaný sortiment, velké množství a rozšířené platební a návratové služby.

PROFI DEPOT