PROFI DEPOT | PL

Profesjonalny serwis dla naszych klientów

Wysokiej jakości produkty dla rzemieślników, handlowców, osób prywatnych oraz firm - PROFI DEPOT łączy wszystko, czego potrzebują profesjonaliści.

Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z bogatej oferty produktów specjalistycznych, korzyści finansowych, usług zakupowych i doradcy personalnego, który będzie Cię wspierać od przygotowania oferty do realizacji zamówienia.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo kupić materiały budowlane, wynająć narzędzia, maszyny czy skorzystać z usług związanych z dostawą i płatnościami, BAUHAUS - PROFI DEPOT czeka na Państwa.

W skrócie:

Państwa osobisty doradca

Wszystko z jednej ręki dla handlu i rzemiosła - nasi wyszkoleni doradcy specjalistyczni służą Państwu fachową pomocą.

Konto debetowe

Za pomocą PLUS CARD możesz bez problemu kupować u nas na debet. Faktura wystawiana jest jako faktura zbiorcza lub jako faktura indywidualna.

Indywidualne ceny hurtowe

Wystarczy zapytać naszych doradców o warunki i otrzymać indywidualną ofertę.

Dodatkowa strefa załadunku dla naszych klientów

Załaduj szybko i wygodnie! Nasi wyspecjalizowani doradcy przygotują dla Ciebe wszystkie produkty gotowe do załadunku w specjalnie krytych ladach towarowych. Alternatywnie mogą Państwo odebrać swoje produkty w DRIVE-IN ARENA jednego z naszych centrów specjalistycznych: Wjechać - załadować - wyjechać.

Zamówienie przez telefon

Nie masz czasu na szukanie potrzebnych produktów na miejscu? Możesz w prosty sposób zamówić lub zarezerwować u nas produkty przez telefon. Niezawodnie dostarczymy dla Ciebie wszystkie pożądane produkty.

Wiążąca usługa dostawy samochodem ciężarowym lub dźwigiem.

Zamówione dziś - dostarczone jutro! Produkty zamówione w BAUHAUS dostarczamy na czas w wyznaczone prze Ciebie miejsce - nawet na plac budowy.

30-dniowa gwarancja zwrotu

W ciągu czterech tygodni od zakupu możesz zwrócić lub wymienić produkty, które nie są uszkodzone i w oryginalnym opakowaniu.

10 % cashback z PLUS CARD

Przy skumulowanym rocznym obrocie w wysokości co najmniej 5.000 euro otrzymasz 10 % skumulowanej sumy na swoim koncie. I w prosty sposób możesz ubiegać się o dodatkowe karty dla swoich pracowników.

Twoja droga do najbliższego centrum specjalistycznego z PROFI DEPOT

PROFI DEPOT

PRODUKTY I USŁUGI OD PROFESJONALISTÓW DLA PROFESJONALISTÓW

Dodatkowe usługi dla rzemieślników i handlowców, znajdą Panstwo w Centrum Specjalistycznym BAUHAUS z PROFI DEPOT.

Znajdą tu Państwo szeroki asortyment produktow, rózne formy płatności i zwrotu towaru.

PROFI DEPOT